niedziela, lipca 22, 2012

Hej ty!
Tak ty. Przestań być z siebie niezadowolony/a. Jesteś idealny/a. Przestań marzyć o tym by wyglądać jak ktoś inny lub chcieć by lubiano Cię jako kogoś innego. Przestań starać się by zdobyć kogoś kto ciągle Cię rani. Przestań nienawidzić swojego ciała ,twarzy , osobowości ,kochaj je.Bez tych szczegółów nie byłabyś sobą.Uśmiechaj się bądź szczęśliwa/y. A jeśli ktoś będzie miał Ci za złe swoje szczęście to wystaw w powietrze środkowy palec i powiedz "pieprzyć to. Moje szczęście nie będzie zależeć od kogoś innego jestem szczęśliwa taka ,jaka jestem. Kocham swoje niedoskonałości.One tworzą mnie ,a ja jestem cała zajebista. - Maksymilian R. (facebook)
Spójrzcie na ten tekst on mi na przykład pomaga w trudnej chwili. Kiedyś nie mogłam pogodzić się ze swoim wyglądem moje uszy ,nos brwi to wszystko mi się nie podobało. Mówiłam ,że jestem brzydka i mało osób mnie lubi ,ale teraz wiem ,że osoby ,które mnie nie lubią mnie po prostu nie znają.;) Nie potrzebuję więcej przyjaciół mam tych co chciałam ,a inni niech się pieprzą jeśli nie podoba im się to ,że jestem szczęśliwa to niech spieprzają nie będę zważać na ludzi którzy chcą cieszyć się moim nieszczęściem. Kocham siebie swoje wady i zalety , swoje niedoskonałości , kocham swój wieeeeeeelki nos bez niego nie byłabym sobą ,kocham to ,że jestem blondynką gdybym nie była znajomi nie mówiliby na mnie Siwa , nie byłabym jakaś nadzwyczajna gdybym miała twarz wypełniony botoksem nie byłabym sobą tylko kimś innym.
JESTEM DUMNA ZE SWOJEGO CIAŁA ZE SWOJEJ TWARZY I CHARAKTERU.;)
****
Wpadnę w tym tyg. tu jeszcze ziomki ,a teraz bywaj.;*

poomoc.pl karmimypsiaki.pl
jeśli ktoś zna jeszcze jakieś strony na których można pomóc piszcie w komentarzu.;)

3 komentarze:

  1. mądrze ; p
    Gdyby każdy tak umiał myśleć pozytywnie ; )

    OdpowiedzUsuń
  2. mocne słowa, niby wszyscy są tolerancyjni ale czasami aby nie być gorszym od innych zachowujemy się jak się zachowujemy :3 czarni ludzie są słodcy, a szczególnie małe murzynki. <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję.♥