wtorek, lutego 21, 2012

People help the people

Przed minutą dowiedziałam się , że można pisać listy do chorych dzieci. Oto link: POMAGAJMY. Ludzie czasami nie zdają sobie sprawy jak coś takiego może uszczęśliwić dziecko. Poświęćmy na to 5 minut swojego czasu. Ja biorę się zaraz za napisanie przynajmniej w taki sposób mogę pomóc. Przypominam także o klikaniu w POOMOC. Ciągle dowiaduję się o tym jak ludzie krzywdzą zwierzęta ,dowiaduję się o nowych sposobach , człowiek zachowuję się często gorzej od zwierząt bo rozumiem zwierzęta ,one polują na inne bo chcą przeżyć to jest po prostu instynkt , a ludzie? Wiele razy słyszałam ,że w ten sposób się uspokajali , po prostu byli źli coś im się nie udało puściły nerwy i zaczęli bić psy , zazwyczaj to właśnie one są dręczone przez ludzi.Powinniśmy pomagać ludziom , zwierzętom i robić wszystko ,żeby na tym świecie żyło się każdemu jak najlepiej. Z czasem zapomnieliśmy o tym , że mamy być dobrzy. Teraz człowiek jest przepełniony złem , nienawiścią wszystkimi negatywnymi emocjami. Oczywiście jest wieluuu dobrych ludzi ja o tym wiem ,ale na świecie żyję więcej ludzi złych.
Każdy człowiek jest jak księżyc ma swoją drugą stronę , której nie pokazuje nikomu. - Mark Twain.
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka , jest mówienie ,że zwierzęta są nieme tylko ,dlatego ,że są tępe dla jego tępej percepcji. - Mark Twain.
Hala Madrit♥.♥

5 komentarzy:

 1. Dziękuje ślicznie za ten post napisany tutaj. Dzięki niemu dowiedziałam się, że jesteś dobrą osobą. Znalazłam tu sposób na pomoc ludziom - napisanie listu, który również napiszę. Napiszę o tym na swoim blogu, aby ludzie wiedzieli, że jeśli tylko chcą w jakiś sposób pomóc, mogą napisać swój list. To tak niewiele dla nasz, nic nie kosztuje, dla nich tak wiele. Szczęśliwa jestem z tej notki, ponieważ wspomniałaś o bezbronnych zwierzętach, za co Cię polubiłam ( w sposób wirtualny ;D ). Zwierzęta mówią, nie są nieme. Ludziom jest obca mowa ciała, którą psy się porozumiewają. Gdy tylko nauczymy się jej, dowiemy na czym polega wszystko od tego czasu staje się inne, lepsze. Trzymaj tak dalej! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. próbuję pokazać jak ludzie traktują słabszych.
   Kocham zwierzęta i chcę im pomagać i jeśli się da to robię to przez internet.
   Dziękuję za tak miły komentarz.;) Próbuję być dobrym człowiek.

   Usuń
  2. Ja również je kocham, to jedyne stworzenia, które cenię nad życie i szanuje jak nikogo. "Karmimy psiaki" miałam u siebie na stronie. Ale nie wiem jak mogę dodać reklamy na - taką jak twoja po prawej z "karmimy psiaki". Pomożesz?

   Usuń
  3. http://www.karmimypsiaki.pl/pomoc/reklamy?nazwa=Twoja%20nazwa tutaj jest link do tego baneru i kopiujesz któryś. Wchodzisz na pulpit nawigacyjny u siebie,potem projekt , dodaj gadżet i wybierasz :Html/Java script wklejasz tam i tyle.;)

   Usuń
 2. O! Dziękuje bardzo. :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję.♥