środa, lutego 08, 2012

WOLONTARIAT

Siema ludzie.;*
U mnie kończą się już ferie i dzisiaj przyszła mi na myśl taka myśl: ,,Jest wielu ludzi i zwierząt którzy potrzebują pomocy'' i ,wtedy weszłam sobie na google wpisałam WOLONTARIAT i swoje miasto ,ale niestety nic nie znalazłam. Wtedy wpadłam na pomysł żeby wejść na stronę pobliskiego schroniska w Orzechowcach zapraszam jeśli ktoś jest z okolic ,ale też nic nie znalazłam zn. przyjmują tam pomoc wolontariuszy ,ale akurat do schroniska mam gdzieś około godziny drogi.
Chciałam w dzisiejszym poście przypomnieć o pomocy ludziom i zwierzętom jest to bardzo ważne i jeśli w waszej miejscowości jest jakaś organizacja w której przyjmują wolontariuszy to zachęcam do pomocy bo wielu ludzi jej potrzebuję. A ja z przyjaciółmi spróbujemy też jakoś pomagać kiedyś z przyjaciółkami kupowałyśmy suchą karmę chodziłyśmy po wsi i karmiłyśmy pieski.;) Człowiek się ,wtedy nawet lepiej czuję ,gdy pomaga.
A właśnie przypomniałam sobie jeszcze jedno :
Kiedyś z Elizą chyba w 3 klasie chodziłyśmy w zimie sobie na takie spacerki po szkole i pewnego dnia spotkałyśmy jakiegoś pieska akurat Eliza miała w kurtce suchą karmę to mu dałyśmy. I postanowiłyśmy ,że pójdziemy do domu weźmiemy dla tego pieska picie ,miskę , jedzenie i jakiś stary koc. Pozbierałyśmy te rzeczy i poszłyśmy do niego nazwałyśmy go Słodziak haha.:D Po szkole codziennie do niego przychodziłyśmy i pewnego dnia poszłyśmy ,a jego już nie było chodziłyśmy tam jeszcze kilka razy mając nadzieję , że może wróci ,ale nie  wrócił. Nie wiemy co się z nim stało może ktoś go wziął i się nim zaopiekował mamy taką nadzieję.
Jeszcze raz bardzo mocno was zachęcam do pomocy innym.;)
http://poomoc.pl
http://karmimypsiaki.pl
http://wyklikajzywnosc.pl/
http://ciapkowo.pl/ - Strona internetowa schroniska w Gdyni.;)
Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś strony na których poprzez kliknięcie można pomóc to napiszcie w komentarzu.;)

3 komentarze:

Dziękuję.♥